UAB Headex Pakuotoja (-as) kavos gaminių sandėlyje Vokietijoje in Germany

  • Prekių (kavos aparatų, kavos šiukšlių maišų, filtrų) rūšiavimas, pakavimas, komplektavimas pagal prekės kodus, barkodus remiantis užsakymo blankais;

  • Kartoninių stendų lankstymas;

  • Darbas prie linijos perpakuojant prekes;

  • Kartoninių dėžių lankstymas, klijavimas lipnia juosta;

  • Įvairios rūšies varžtų, detalių rūšiavimas pagal kodus;

  • Pakavimo darbai prie individualių stalų;

  • Visi sandėlio darbai pagal poreikį.

  • Draugišką, stabilią komandą;

  • saugumą bei aiškumą ieškant darbo užsienyje;

  • motyvuojantį ir laiku mokamą atlyginimą;

  • kokybiškas darbo ir apgyvendinimo sąlygas;

  • lankstų atostogų grafiką;

  • visas socialines garantijas.

  • Fizinio darbo patirtis;

  • greita orientacija;

  • atsakingumas, pareigingumas, kruopštumas, atidumas;

  • gebėjimas dirbti komandoje.

Darbo pobūdis (Text Only): - Prekių (kavos aparatų, kavos šiukšlių maišų, filtrų) rūšiavimas, pakavimas, komplektavimas pagal prekės kodus, barkodus remiantis užsakymo blankais; - Kartoninių stendų lankstymas; - Darbas prie linijos perpakuojant prekes; - Kartoninių dėžių lankstymas, klijavimas lipnia juosta; - Įvairios rūšies varžtų, detalių rūšiavimas pagal kodus; - Pakavimo darbai prie individualių stalų; - Visi sandėlio darbai pagal poreikį.

Mes siūlome (Text Only): - Draugišką, stabilią komandą; - saugumą bei aiškumą ieškant darbo užsienyje; - motyvuojantį ir laiku mokamą atlyginimą; - kokybiškas darbo ir apgyvendinimo sąlygas; - lankstų atostogų grafiką; - visas socialines garantijas.

Reikalavimai (Text Only): - Fizinio darbo patirtis; - greita orientacija; - atsakingumas, pareigingumas, kruopštumas, atidumas; - gebėjimas dirbti komandoje.