UAB Headex Krovėjai-prekių surinkėjai VOKIETIJOJE in Germany

  • Vaisvandenių komplektavimas pagal rūšis („miksavimas“ prie linijos), pakavimas-rūšiavimas ant palečių pagal užsakymą;

  • Krovimo darbai;

  • Kartoninų stendų, padėklų lankstymas;

  • Suruoštų prekių patikrinimas;

  • Darbas komandoje;

  • Darbas su elektriniu krautuvu;

  • Visi sandėlio darbai pagal poreikį.

  • motyvuojantį ir laiku mokama atlyginimą;

  • kokybiškas darbo ir apgyvendinimo sąlygas;

  • visas socialines garantijas;

  • lankstų atostogų grafiką.

  • geros vokiečių kalbos žinios;

    • fizinė ištvermė;

    • žalingų įpročių nebuvimas;

    • sugebėjimas dirbti komandoje.

Privalumai:

  • krovėjo ar panašaus, sunkaus fizinio darbo patirtis.

Darbo pobūdis (Text Only): - Vaisvandenių komplektavimas pagal rūšis („miksavimas“ prie linijos), pakavimas-rūšiavimas ant palečių pagal užsakymą; - Krovimo darbai; - Kartoninų stendų, padėklų lankstymas; - Suruoštų prekių patikrinimas; - Darbas komandoje; - Darbas su elektriniu krautuvu; - Visi sandėlio darbai pagal poreikį.

Mes siūlome (Text Only): - motyvuojantį ir laiku mokama atlyginimą; - kokybiškas darbo ir apgyvendinimo sąlygas; - visas socialines garantijas; - lankstų atostogų grafiką.

Reikalavimai (Text Only): - geros vokiečių kalbos žinios; - fizinė ištvermė; - žalingų įpročių nebuvimas; - sugebėjimas dirbti komandoje.

Privalumai: - krovėjo ar panašaus, sunkaus fizinio darbo patirtis.