UAB Headex Darbų vadovas Vokietijoje in Germany

Mūsų klientas - viena didžiausių logistikos įmonių Vokietijoje, kurios veikla - įvairių ne maisto produktų ir gėrimų sandėliavimas ir išvežiojimas. Šiuo metu darbui įmonėje ieškome darbų vadovo.

Darbo pobūdis:

  • Darbuotojų darbo organizavimas, kontrolė bei sklandaus darbo užtikrinimas sandėlyje;

  • Efektyvus sandėlio darbų ir procesų organizavimas;

  • Atsakomybė už atliktų darbų kokybę ir tikslumą;

  • Iškylankčiu sunkumų ir problemų sprendimas.

  • Motyvuojantį ir laiku mokamą atlyginimą;

  • Kokybiškas darbo ir apgyvendinimo sąlygas;

  • Darbą su gerai pasaulyje žinomais klientais ir produkcija;

  • Visas socialines garantijas.

  • Patirtis logistikos sandėliuose;

  • Patirtis vadovaujant darbuotojų komandai;

  • Pareigingumas, organizuotumas, sąžiningumas;

  • Anglų kalbos žinios, vokiečių kalba - bazinės žinios.

  • Nuosavas automobilis.

Darbo pobūdis (Text Only): Mūsų klientas - viena didžiausių logistikos įmonių Vokietijoje, kurios veikla - įvairių ne maisto produktų ir gėrimų sandėliavimas ir išvežiojimas. Šiuo metu darbui įmonėje ieškome darbų vadovo. Darbo pobūdis: - Darbuotojų darbo organizavimas, kontrolė bei sklandaus darbo užtikrinimas sandėlyje; - Efektyvus sandėlio darbų ir procesų organizavimas; - Atsakomybė už atliktų darbų kokybę ir tikslumą; - Iškylankčiu sunkumų ir problemų sprendimas.

Mes siūlome (Text Only): - Motyvuojantį ir laiku mokamą atlyginimą; - Kokybiškas darbo ir apgyvendinimo sąlygas; - Darbą su gerai pasaulyje žinomais klientais ir produkcija; - Visas socialines garantijas.

Reikalavimai (Text Only): - Patirtis logistikos sandėliuose; - Patirtis vadovaujant darbuotojų komandai; - Pareigingumas, organizuotumas, sąžiningumas; - Anglų kalbos žinios, vokiečių kalba - bazinės žinios. - Nuosavas automobilis.