UAB Headex Prekių surinkėjas (-a) Vokietijoje in Heddesheim, EDEKA, Germany

  • užsakymų surinkimas su skeneriu;

  • atrinktų prekių komplektavimas;

  • padėklų pristatymas į numatytą vietą.

  • apmokymus Lietuvoje;

  • ilgalaikį ir stabilų darbą;

  • patrauklų darbo užmokestį priklausantį nuo darbo rezultatų;

  • visiškai nemokamą ir kokybišką būstą su visais patogumais;

  • lankstų atostogų grafiką.

  • greita orientacija ir reakcija;

  • motyvacija ir noras mokytis;

  • fizinė ištvermė.

Privalumai:

  • nuosavas automobilis;

  • analogiško darbo patirtis.

ID: 2016-9607

of Openings: 3

External Company Name: UAB Headex

External Company URL: http://www.headex.eu/en

Darbo pobūdis (Text Only): - užsakymų surinkimas su skeneriu; - atrinktų prekių komplektavimas; - padėklų pristatymas į numatytą vietą.

Mes siūlome (Text Only): - apmokymus Lietuvoje; - ilgalaikį ir stabilų darbą; - patrauklų darbo užmokestį priklausantį nuo darbo rezultatų; - visiškai nemokamą ir kokybišką būstą su visais patogumais; - lankstų atostogų grafiką.

Reikalavimai (Text Only): - greita orientacija ir reakcija; - motyvacija ir noras mokytis; - fizinė ištvermė.

Privalumai: - nuosavas automobilis; - analogiško darbo patirtis.